elfa® garderoobi süsteemide funktsionaalsuse tohutu potentsiaal

Kaasaegsete garderoobide sisustus näeb ette laia ülesannete spektri täitmist, mille hulka kuuluvad peale asjade hoiustamise võimaluste ka täisväärtuslike töökohtade loomine. Kasutades garderoobi süsteeme võib tunduvalt muuta nii maja või korteri eluruumi, kui ka kontori tööpinda.

On täiesti lubamatu vaadelda garderoobi tubasid kui õigustamatuid luksuslikuse esemeid. Arvestage ise – kas ei ole luksus kuhjata niigi väheseid ruutmeetreid kohmakate kappidega, kummutite ja muude mööbliesemetega? Kui aga peres on koolilapsi, siis, nii nagu näitab praktika, lapsevanemad on sunnitud ostma uue kirjutuslaua lapsele koduülesannete tegemiseks pea iga aasta. Kas siis on luksus ja õigustamatu raha raiskamine hoolitsus lapse tervise ja rühi eest?

Garderoobi süsteemide elfa® koosseisus on mugavad riiulid, mis saavad täita ka ergonoomiliste lauasahtlite rolli. Konstruktsiooni eripära on selles, et need riiulid kasvavad koos lastega, selleks tuleb nad lihtsalt ümberpaigaldada kõrgemale. Mis aga puudutab mitmesuguste koolitarvete, raamatute ja muude asjade hoiustamist – siis sellega saavad suurepäraselt hakkama mitmesugused riiulid ja stellaažid. Nüüd selleks, et võtta riiulilt vajaliku eseme ei ole vaja isegi tõusta töökohalt – kõik on käeulatuses!

Peale selle laps saab osavõtta oma töökoha projekteerimise protsessist, garderoobi süsteemid on väga paindlikud konstruktiivse lahenduse osas ja neid on lihtne kohandada vastavalt konkreetse toa parameetritega.

Sama päevakohane elfa® on garderoobi süsteemide kasutamine kontoris, kus väga tihti ei ole just lihtne korraldada hoiustamine sellel territooriumil, mis aitab kaasa personali kõrgele tööviljakusele.

Seega, kasutades asjatundlikult kaasaegseid riiete hoiustamise süsteeme, saab lahendada rea ülesandeid, mis on suunatud tööruumi muutmisele ja ka tema funktsionaalsuse potentsiaali suurendamisele. Ei ole üldse otstarbekas võrrelda garderoobi süsteeme traditsiooniliste kappidega – süsteemides on palju rohkem kasulikku ruumi ja nad võivad edukalt täita mitmeid ülesandeid, kapid aga samal ajal reeglina võtavad enda alla ainult palju ruumi ja annavad asukoha kõigest mõningatele asjadele.

Soovitud artiklid

elfa®: Kõik asjad on omadel kohtadel

elfa® garderoobi süsteemide ajalugu sai alguse enam, kui 60 aasta eest, nüüd juba kaugel 1945 aastal. Algaja disainer N.Strinning leiutas eseme, millele oli määratud suur tulevik – traadist nõudekuivatus rest.

elfa® Garderoobitoad aitavad kokkuhoida

Kogu maailmale on tuntud eelised, mida annavad elfa® garderoobitoad kindlustades suurepärase riiete, pesu, jalatsite ja muude asjade hoiustamise.

elfa® Garderoobi süsteemide laitmatu kindlus ja tugevus

elfa® garderoobi süsteemid – see on riiete, jalatsite, voodipesu ja paljude teiste olmeasjade hoiustamise mugavus ja kindlus. Materjaliks, millest valmistatakse garderoobide seadmed on kõrgekvaliteediline roostevaba teras, mis kaetakse epoküsüüdemailiga.

elfa® Garderoobi süsteemide universaalsus

Liialduseta tuleb tõdeda, et elfa® garderoobisüsteemid on tuntud kogu maailmas, kui praktilised, pika aja jooksul kasutatavad ja mugavad seadmed garderoobitubade jaoks. Juba üle kuuekümne aasta neid loetakse taolise toodangu etaloniks, mis aitab hoolikale pererahvale hoiustada oma asju.

elfa® – Tunnustus ja populaarsus 30 maailma riigis!

Tänapäeval nõudlus garderoobitubade seadmete järgi on täiesti oodatud ja seaduspärane nähtus. Paljud inimesed, kes eelistavad korraldada sellisel viisil oma elukeskkonda, hindavad selliseid elu aspekte, nagu mugavus, ergonoomilisus, pikaajaline kasutatavus ja individuaalsus.