elfa® Garderoobi süsteemide laitmatu kindlus ja tugevus

elfa® garderoobi süsteemid – see on riiete, jalatsite, voodipesu ja paljude teiste olmeasjade  hoiustamise mugavus ja kindlus. Materjaliks, millest valmistatakse garderoobide seadmed on kõrgekvaliteediline roostevaba teras, mis kaetakse epoküsüüdemailiga. Peale selle kasutatakse veel ka naturaalset puitu – kaske. Seepärast kõik hoiustamise süsteemid on kasutatavad aastakümneid olles komfordi ja kindluse näidisteks isegi pisiasjades.

Millised on aga elfa® garderoobide süsteemide tehnilised näitajad ja millepärast nad muutusid tuntuks kogu maailmas? Näiteks traatdetailid ( korvid jne) valmistatakse epoksüüdemailiga kaetud traadist läbimõõduga 2,5 mm, kandevelemendid aga traadist läbimõõduga 6 mm. Juhtelemendid valmistatakse roostevabast terasest ribadest paksusega 1,5 mm. Vaatame, milliseid koormusi taluvad need riietuse hoiustamise süsteemi elemendid.

Iga kronstein talub koormust 55 kg kronsteini kohta. Loodetavasti on arusaadav, et see on täiskasvanud naisterahva kaal ja järelikult kaks kronsteini, mis toestavad teie riiulit taluvad kokku enam kui 100 kg koormust. Mida rohkem kronsteine hoiavad ülal riiulit, seda suuremat raskust saab seal hoida. Seega, teie võite kergesti välja arvutada – kui palju kronsteine teie vajate garderoobitoa jaoks, palju majapidamisruumile, panipaigale, palju aga garaaži jaoks.  

Üks traadist riiul, mis on kinnitatud kipskartong seinale kannatab koormust 230 kg. Selliseid riiuleid saab kasutada isegi garaažis tööriistade ja autoosade hoidmiseks. Arusaadavalt riiete ja jalatsite kaal on palju väiksem.

Seinapealne juhtelement, mis on kinnitatud kipskartong seinale talub koormust 90 kg, väljatõmmatav raam aga 8 kg. Ei ole raske välja arvutada, et ühele juhtelemendile on võimalik paigaldada 11 sellist väljatõmmatavat raami. Tavaliselt riiulid ja raamid monteeritakse minimaalselt kahele juhtelemendile, järelikult neile monteeritavate esemete arvu on lihtne välja arvestada.

Kui aga vajalike komplekteerivate esemete koguse määäramine tundub liialt tülikas, võib alati võtta kasutusele standardse komplekti, mis on hoolikalt väljatöötatud elfa® asjatundjate poolt arvestades kõiki vajadusi. Kuid juhul, kui ekspluatatsiooni protsessi käigus selgub, et standardkomplekti elementide kogus on teie jaoks ebapiisav alati võib juurde soetada teile vajalikke elemente lisaks.  

Soovitud artiklid

elfa® Garderoobi süsteemide universaalsus

Liialduseta tuleb tõdeda, et elfa® garderoobisüsteemid on tuntud kogu maailmas, kui praktilised, pika aja jooksul kasutatavad ja mugavad seadmed garderoobitubade jaoks. Juba üle kuuekümne aasta neid loetakse taolise toodangu etaloniks, mis aitab hoolikale pererahvale hoiustada oma asju.

elfa® – Tunnustus ja populaarsus 30 maailma riigis!

Tänapäeval nõudlus garderoobitubade seadmete järgi on täiesti oodatud ja seaduspärane nähtus. Paljud inimesed, kes eelistavad korraldada sellisel viisil oma elukeskkonda, hindavad selliseid elu aspekte, nagu mugavus, ergonoomilisus, pikaajaline kasutatavus ja individuaalsus.

elfa® Garderoobi süsteemide kasutamise võimalused

Õnneks on möödunud ajad, mil ebamugavate korterite omanikud olid sunnitud rahul olema nende korterite ebaõnnestunud planeeringuga, vaba ruumi ebapiisava olemasoluga, ja teiste tingimustega, mis tingisid mitte ümbruskonna seadmise vastavalt inimeste vajadustele vaid inimeste vajaduste seadmise vastavalt ümbruskonnale.

Valige ainult kontrollitud ja sertifitseeritud elfa®

Nagu näitab praktika, kokkuhoiu soov on omane igale inimesele, sõltumatult tema rahalisest olukorrast, esteetilistest eelistutest ja muudest näitajatest. Kuid on väga tähtis märkida, et erinevad kokkuhoiu viisid on samas ka väga erinevad.