elfa® Garderoobitoad aitavad kokkuhoida

Kogu maailmale on tuntud eelised, mida annavad elfa® garderoobitoad kindlustades suurepärase riiete, pesu, jalatsite ja muude asjade hoiustamise. Nendeks eelisteks on

  • asjade hoiustamise mugavus;

  • garderoobi süsteemi montaaži lihtsus;

  • riiulite funktsionaalsus;

  • tähelepanu pisiasjade hoiustamisele.

Seda nimekirja võiks jätkata, kuna neid eeliseid on palju rohkem, siin loetlesime neist ainult põhilised. Kuid käesoleval juhul räägime kokkuhoiust, mida ja kuidas meie saame kokkuhoida, kui võtame kasutusele sellise hoiustamise süsteemi, nagu on seda elfa® garderoobitoad.

Esmalt tuleks ära märkida aja kokkuhoidu vajaliku asja otsimisel. Garderoobi süsteemid elfa® on ülesehitatud nii, et kõik asjad on nähtavad ja vajaliku asja otsimine ei valmista mingeid raskusi. Vajaliku asja otsingul ei ole vaja läbituustida kõikide kappide ja riiulite sisu – kõik kaasarvatud iga pisiasi on nähtav.

Peale selle hoitakse kokku tunduvalt ruumi. Riiulid, kastid, korvid ja kronsteinid asetsevad kogu seina pinnal ja on sõltumatud kapi või kummuti kõrgusest ja mahust. elfa® riiete hoiustamise süsteemi eeliseks on ka see, et tema elemendid võib paigaldada kuitahes tihedalt sõltuvalt meie vajadustest ja kasutamismugavusest. Kogu riietus, jalatsid, pesu jne on koondatud ühte kohta asendades hoiustamise kümnetes kappides ja kummutites, mis paiknevad igal pool kodus. Ruumi, mis vabaneb kohmakatest kappidest ja kummutitest võib ära kasutada muudel, vajalikel eesmärkidel.

Ja veel tuleb arvestada ühte põhilist elfa® garderoobi süsteemide eelist – nad hoiavad kokku ka raha. Esiteks asjad mida hoiustatakse korralikult kuluvad tunduvalt vähem ja seega on kasutatavad pikema aja jooksul. See tähendab, et uute asjade soetamine toimub harvem – see ongi kokkuhoid. Peale selle vajalikud pisiasjad ei lähe kaotsi kappides ja teil ei tule teha ülearuseid sisseoste.

Garderoobide sisustus võimaldab loobuda kallite riidekappide ostust kodu interjööri uuendamisel. Selle sisustuse kasutamise iga on pikk – ainult garantiiaeg selle sisustuse kasutamisele võtul moodustab 10 aastat, kuid kõik need terastraadist riiulid ja korvid on kasutatavad palju pikemat aega ja võivad olla isegi päritavad järgnevatele põlvkondadele. Vähe sellest, kui teie saate pärandiks vanaemalt sellese garderoobi süsteemi, teie võite teha sellele “upgrade“ lisades uusi, kaasaegseid elemente – nad on suurepäraselt asetatavad süsteemi, sest elfa® süsteemi kinnitusvahendite standardid on muutumatud alates kompanii asutamise ajast. Seega saate kokkuhoida ka mööbli ostul.

Juhul, kui teil seisab ees kolimine teise korterisse siis esiteks garderoobi süsteemi seadmed on kergesti teisaldatavad ja transporteeritavad, teiseks neid on uskumatult lihtne lahti monteerida ja seejärel uuesti kokkupanna. Veel aga tuleb ära märkida, et kogu seadmestik on paigaldatav igasse ruumi, ta on suurepäraselt sobitatav iga ruumi suuruse ja konfiguratsiooniga. Olemasolevatest elementidest teie saate kokkupanna uue ja mugava garderoobitoa.  

Soovitud artiklid

elfa® Garderoobi süsteemide laitmatu kindlus ja tugevus

elfa® garderoobi süsteemid – see on riiete, jalatsite, voodipesu ja paljude teiste olmeasjade hoiustamise mugavus ja kindlus. Materjaliks, millest valmistatakse garderoobide seadmed on kõrgekvaliteediline roostevaba teras, mis kaetakse epoküsüüdemailiga.

elfa® Garderoobi süsteemide universaalsus

Liialduseta tuleb tõdeda, et elfa® garderoobisüsteemid on tuntud kogu maailmas, kui praktilised, pika aja jooksul kasutatavad ja mugavad seadmed garderoobitubade jaoks. Juba üle kuuekümne aasta neid loetakse taolise toodangu etaloniks, mis aitab hoolikale pererahvale hoiustada oma asju.

elfa® – Tunnustus ja populaarsus 30 maailma riigis!

Tänapäeval nõudlus garderoobitubade seadmete järgi on täiesti oodatud ja seaduspärane nähtus. Paljud inimesed, kes eelistavad korraldada sellisel viisil oma elukeskkonda, hindavad selliseid elu aspekte, nagu mugavus, ergonoomilisus, pikaajaline kasutatavus ja individuaalsus.

elfa® Garderoobi süsteemide kasutamise võimalused

Õnneks on möödunud ajad, mil ebamugavate korterite omanikud olid sunnitud rahul olema nende korterite ebaõnnestunud planeeringuga, vaba ruumi ebapiisava olemasoluga, ja teiste tingimustega, mis tingisid mitte ümbruskonna seadmise vastavalt inimeste vajadustele vaid inimeste vajaduste seadmise vastavalt ümbruskonnale.

Valige ainult kontrollitud ja sertifitseeritud elfa®

Nagu näitab praktika, kokkuhoiu soov on omane igale inimesele, sõltumatult tema rahalisest olukorrast, esteetilistest eelistutest ja muudest näitajatest. Kuid on väga tähtis märkida, et erinevad kokkuhoiu viisid on samas ka väga erinevad.