elfa®: Kõik asjad on omadel kohtadel

elfa® garderoobi süsteemide ajalugu sai alguse enam, kui 60 aasta eest, nüüd juba kaugel 1945 aastal. Algaja disainer N.Strinning leiutas eseme, millele oli määratud suur tulevik – traadist nõudekuivatus rest. Õnneks kohtas ta inimest, kes võttis ette selle leiutise elluviimise, kelleks osutus väikese poe omanik – Erne Lindmar, kes ei kartnud rahastada seda nutikat leiutist ja ta ei eksinud.

Kõigest viie aasta möödudes muutusid traadist valmistatud igasuguste pisiasjade hoiustamise vahendid  turul niivõrd menukaks, et E.Lindmar otsustas pühendada oma elu selle suuna arendamiseks oma äritegevuses. Sellest ajast traadist valmistatud riiulid ilmnesid üha tihemini kõiksugu ootamatutes kohtades eurooplaste kodudes ja võitsid endale auväärse koha garderoobides. Nende abil osutus väga mugavaks sadade koduste pisiasjade hoiustamine, eriti aga riietusesemete, jalatsite ja pesu hoiustamine.

Tänapäeval elfa® garderoobi süsteeme loetakse õigustatult parimateks maailmas ja see on seotud kompanii aastatepikkuste traditsioonidega. Kompaniis uuritakse tähelepanelikult juba üle poole sajandi kodust majapidamist erinevates peredes ja uuringu tulemusena saadakse mugavad ja ergonoomilised garderoobide hoiustamise vahendid, mis loovad korra ja komfortsuse majja.

Just see kompanii töötas välja mitmesugused riiete hoiustamise vahendid, mis võimaldavad korda alal hoida isegi väga laia garderoobi puhul paljulapselistes peredes  kaotamata seejuures ühtegi pisiasja.  Igale asjale leidub oma koht, süstematiseerides ja asetades nad mitmesugustel riiulitel ja kastides, riputades nad riidenagidele, riidevarrastele ja tugedele – kõik see, mis varem oli tavaliselt hoiustatud mitmesugustes karpides ja kottides. Nüüd, sisenedes garderoobi, peremehel või perenaisel piisab pilgu heitmisest asjadele, selleks, et leida vajalik asi kulutamata selleks märkimisväärselt aega.

elfa® tohutuks eeliseks on seadmete standardite muutumatus, mida kompanii on järginud kogu oma eksisteerimise jooksul. Isegi juhul, kui garderoobitoad olid valmistatud eelmise sajandi viiekümnendatel aastatel, teie saate kergelt moderniseerida neid ja lisada teisaldatavaid riiuleid, korve või rippsüsteeme.

Traditsioonide järjepidevust järgitakse siin vastuvaidlematult isegi seadmete kinnitusvahendite mõõtmete standardites. Just see ühenduses garderoobide süsteemide pideva täiustamisega muutis elfa® seadmed populaarseimateks ja nõutavamateks euroopa tarbijate seas.

Soovitud artiklid

elfa® Garderoobitoad aitavad kokkuhoida

Kogu maailmale on tuntud eelised, mida annavad elfa® garderoobitoad kindlustades suurepärase riiete, pesu, jalatsite ja muude asjade hoiustamise.

elfa® Garderoobi süsteemide laitmatu kindlus ja tugevus

elfa® garderoobi süsteemid – see on riiete, jalatsite, voodipesu ja paljude teiste olmeasjade hoiustamise mugavus ja kindlus. Materjaliks, millest valmistatakse garderoobide seadmed on kõrgekvaliteediline roostevaba teras, mis kaetakse epoküsüüdemailiga.

elfa® Garderoobi süsteemide universaalsus

Liialduseta tuleb tõdeda, et elfa® garderoobisüsteemid on tuntud kogu maailmas, kui praktilised, pika aja jooksul kasutatavad ja mugavad seadmed garderoobitubade jaoks. Juba üle kuuekümne aasta neid loetakse taolise toodangu etaloniks, mis aitab hoolikale pererahvale hoiustada oma asju.

elfa® – Tunnustus ja populaarsus 30 maailma riigis!

Tänapäeval nõudlus garderoobitubade seadmete järgi on täiesti oodatud ja seaduspärane nähtus. Paljud inimesed, kes eelistavad korraldada sellisel viisil oma elukeskkonda, hindavad selliseid elu aspekte, nagu mugavus, ergonoomilisus, pikaajaline kasutatavus ja individuaalsus.

elfa® Garderoobi süsteemide kasutamise võimalused

Õnneks on möödunud ajad, mil ebamugavate korterite omanikud olid sunnitud rahul olema nende korterite ebaõnnestunud planeeringuga, vaba ruumi ebapiisava olemasoluga, ja teiste tingimustega, mis tingisid mitte ümbruskonna seadmise vastavalt inimeste vajadustele vaid inimeste vajaduste seadmise vastavalt ümbruskonnale.