Kaasaaegne garderoob

Kaasaegne garderoob – see ei ole lihtsalt tuba – see on majaosa, kus elavad tema elanike asjad, seepärast seda tuba külastavad iga päev kõik leibkonna liikmed. Kasutatava ruumi õigel jaotamisel teie saate, peale kõikide “kohata“ asjade ümberpaigutamise tuppa, luua lisaks ka korra ja hoiustamise süsteemi. Peale selle asjade ja koduinventari hoiustamise süsteem, mille puhul iga ese asub teatud kindlas kohas, võimaldab pikendada esemete elu- ja kasutamisiga.

Garderoobitoad on suurepärased ruumi kokkuhoiu vahendid, hoiate kokku ka aega ja oma närvirakke, mida kulutate vajaliku riideeseme otsimiseks. Seejuures hoiate kokku isegi raha. Kuigi see kõlab veidralt, aga enamikel juhtudel garderoobituba on odavam, kui rahakulu sama mahuga seinakappide soetamisel! Seejuures pind, mida võtab enda alla garderoobituba on väiksem pinnast, mida nõuavad enda alla samase mahutavusega kapid!

Firma elfa® on tänapäeval juhtiv garderoobide tootja. Riietehoiu süsteemid elfa® aitavad Teil luua korra majja, ökoloogiliste materjalide kasutamine aga lisab kodule hubasust. Neid võib paigaldada kuhu iganes – olgu see köök, kontor, garaaž või mõni teine ruum, sest kombineerimise võimalused on praktiliselt ammendamatud.

Garderoobid võivad olla nii valmiskujul, kui ka koostatavad, terasest või naturaalpuidust. Lisaks riiete hoiustamise optimaalsele lahendusele, nad sobivad suurepäraselt kokku ruumi interjööriga, nende kvaliteeti aga tõendavad paljuarvulised tarbijad 45-st maailmariigist enam, kui 60 aastase firma eksistentsi vältel.

Riiete hoiustamise süsteeme on väga lihtne kokku monteerida ja kasutada, nad on varustatud tugevate riiulitega ja tänu õhu ringlusele hoiavad riideid värsketena. Riiete hoiustamise süsteemid elfa® on ohutud tänu ideaalselt läbimõeldud planeeringule ja ökomaterjalidele, mis on läbinud range kvaliteedi kontrolli ja millistest on valmistatud need riietehoiu süsteemid.

elfa® garderoobid aitavad Teil mahutada kõik vajalikud esemed parimal viisil, unikaalne planeering aga koos mahukate kärgkorvide ja läbimõeldud riiulite süsteemiga aitab suurendada tunduvalt hoiustamismahtu. elfa® garderoobidega ( kapid, riiulid, lükanduksed, kärgkorvid ) kõikide Teie asjade säilivus on kindlustatud!

Soovitud artiklid

Rootsi garderoobid elfa®

Tänapäeval jõukuse näitajaks ei ole enam see tohutu mööbli hulk, mis varem kaunistas maja või korterit. Igat liiki kapid ja nende pealmised ülakapid, trümood, kummutid ja muu "iluduse kuhjumine" ei ole enam vaadeldav kui luksus, vaid kui vahendid, mis võtavad enda alla väärtuslike ruutmeetreid, milliseid kaasaegsetes majades ja korterites tegelikult ei olegi niivõrd palju.

Hoiustamise korraldamine elfa abil

Viimasel ajal üha tihemini näidatakse televisioonis saateid kuulsuste eraelust. Televaatajate seas kutsub esile tohutu kadeduse garderoobituba, milles hoolsasti hoiustatakse tuhandeid kleite, särke, pükse ja pluuse, mis ripuvad riidepuudel ja muidugi kunagi ei kortsu.

Asjade hoiustamine

Aastaid kestev asjade hoiustamine on meie kodanike seas traditsiooniline. Totaalse asjade defitsiidi periood on loonud meis geneetilisel tasemel vajaduse suhtuda äärmise kokkuhoiuga koduses majapidamises kasutatavatesse esemetesse - alates riietusest ja jalatsitest ning lõpetades igasuguste kruvide, poltide ja mutritega.

Kaasaegsed garderoobid

Juba ammu on kindlaks tehtud, et tänapäeval garderoobi toad ei ole luksuse elemendiks, vaid inimeste vajaduste rahuldamise objektiks. Töö selliste konstruktsioonidega võimaldab lihtsalt kokku monteerida koostisosad, nõudmata seejuures suuri kulutusi ja keerulist hooldust.

Praktilisus kaasaegsetes interjöörides.

Veel kümne aasta eest meie kodumaa keskmine elanik ei osanud ettekujutada, et tema kodus saab eraldatud terve tuba, mis on ettenähtud garderoobi süsteemide paigaldamiseks. Kuid ehituse tehnoloogia arenguga ja uute, mugavamate eluruumide planeeringuga garderoobi toad on juba üsna tavapärane nähtus.