Rootsi garderoobid elfa®

Tänapäeval jõukuse näitajaks ei ole enam see tohutu mööbli hulk, mis varem kaunistas maja või korterit. Igat liiki kapid ja nende pealmised ülakapid, trümood, kummutid ja muu "iluduse kuhjumine" ei ole enam vaadeldav kui luksus, vaid kui vahendid, mis võtavad enda alla väärtuslike ruutmeetreid, milliseid kaasaegsetes majades ja korterites tegelikult ei olegi niivõrd palju.

Inimese loomus on juba selline, et ostes uue eseme meie ei viska, ega anna ära seda, mida juba omame ning järelikult asjade hulk kasvab ja neid on vaja kusagil hoiustada. Oleks hea, kui loodud hoiustamistingimused oleks vajalikul tasemel, vastasel korral kogu riietusesemete eetilisus ja võlu lihtsalt kaob.

Tekkinud tendentsi mõjul eriti populaarseks on muutunud garderoobitoad, milledes võib hoida peale riiete ja jalatsite veel ka palju muid asju, milliseid kasutatakse vaid mõnel korral hooaja jooksul. Selleks, et optimaalselt arvestada ruumi vajalikkuse sellise toa tarvis, meie soovitame pöörduda garderoobi disaineri poole, kes paneb paika vajaliku toa mudeli ja tellimuse hinna taseme. Nii kompanii elfa® professionaalsed töötajad aitavad kindlaks määrata vajalikud vahendid suurepärase garderoobitoa loomisel, mis arvestab kõiki omanike nõudmisi ja toa tehnilisi näitajaid.

On väga tähtis, et garderoobi varustuse määramisel oleks õigustatult ja asjatundlikult arvestatud kasuliku pinna igat ruutsentimeetrit. Peale selle, et selline tuba hoiab kokku ruumi majas või korteris, ta aitab ka kokku hoida tohutu hulga aega vajaliku eseme otsimiseks, sest kõik asjad on nähtaval kohal ja vajaliku asja otsimine ei tekita mingeid raskusi.

Tuleb hoolikalt läbimõelda, milline riiulite, sahtlite, kastide ja konksude hulk tuleb kasutusele garderoobis. See küsimus vajab väga tõsist suhtumist, sest arvestamata mõningaid vajalikke asjaolusid selline tuba muutub lihsalt lasustatud ruumiks. Tellija soovi korral garderoobi võib täiendada kõikvõimalike aksessuaaridega – näiteks kronstein lipsude jaoks või siis sektsioonideks jagatud riiul pisiasjade jaoks.

Pidage meeles, et garderoob peab olema mitte ainult pilkupüüdev esteetilisest küljest, vaid ka paljufunktsionaalne, vastasel korral ta ei erine millegi poolest suurest kapist.

Soovitud artiklid

Hoiustamise korraldamine elfa abil

Viimasel ajal üha tihemini näidatakse televisioonis saateid kuulsuste eraelust. Televaatajate seas kutsub esile tohutu kadeduse garderoobituba, milles hoolsasti hoiustatakse tuhandeid kleite, särke, pükse ja pluuse, mis ripuvad riidepuudel ja muidugi kunagi ei kortsu.

Asjade hoiustamine

Aastaid kestev asjade hoiustamine on meie kodanike seas traditsiooniline. Totaalse asjade defitsiidi periood on loonud meis geneetilisel tasemel vajaduse suhtuda äärmise kokkuhoiuga koduses majapidamises kasutatavatesse esemetesse - alates riietusest ja jalatsitest ning lõpetades igasuguste kruvide, poltide ja mutritega.

Kaasaegsed garderoobid

Juba ammu on kindlaks tehtud, et tänapäeval garderoobi toad ei ole luksuse elemendiks, vaid inimeste vajaduste rahuldamise objektiks. Töö selliste konstruktsioonidega võimaldab lihtsalt kokku monteerida koostisosad, nõudmata seejuures suuri kulutusi ja keerulist hooldust.

Praktilisus kaasaegsetes interjöörides.

Veel kümne aasta eest meie kodumaa keskmine elanik ei osanud ettekujutada, et tema kodus saab eraldatud terve tuba, mis on ettenähtud garderoobi süsteemide paigaldamiseks. Kuid ehituse tehnoloogia arenguga ja uute, mugavamate eluruumide planeeringuga garderoobi toad on juba üsna tavapärane nähtus.

Rajame garderrobi

Sõna “garderoob“ viib meid minevikku, aastatesse, mil aadlite mõisahoonetes moedaamid rajasid terved toad, mis olid ettenähtud riietusesemete hoiustamiseks. Kübarad, vihma- ja päikesevarjud, jalatsid ja peened kleidid – kõik oli omal kohal ja valmistas silmarõõmu omanikele.