Talvise hubasuse ja koduse korra kindlustamine

Talve saabumine võib saada rõõmsaks pühaks – tuleb ainult rõõmuga vaadelda teie ümber toimuvaid muudatusi. Talve atmosfäär muutub soojaks juhul, kui kodus hoitakse täilikku korda ja mugavat olukorda. Pikki talveõhtuid on alati meeldivam veeta kodus olles ja ümbritsetud oma lähedaste poolt. See on eriti iseloomulik meie riigi elanikele, kuna talv kestab kuid ja õhtud on juba varakult pimedad.

Tuju tulevaks talvehooajaks tõstab meile rõõmuga elfa® - üks parimatest Rootsis toodetud hoiustamise süsteemidest. Temale on iseloomulik funktsionaalne sisu ja laitmatu stiil.

elfa® garderoobitoad võimaldavad vaadelda oma kodu uue pillguga. Kõikidele nendele hoiusatmise süsteemidele on iseloomulik skandinaavia disainile vastav välimus. Kus teie võite veel kohata sellist sõnaühendit – skandinaavia disain? Loomulikult, seda võib kohata, peale mööbli tootmise ja interjööri, ka riietuse moe suunitlustes. Stiilne riietus, mis on kaunistatud vastavate ornamentidega, omab just sellist disaini. Skandinaavia disainile on iseloomulikud näiteks kampsunid, mis on kaunistatud hirvede ja lumehelbete kujutistega.

Kuid oma majas teie võite kasutada ka teistsugust menukat sakndinaavia disaini suunda. Paljufunktsionaalse sisuga ja lihtsa disainiga kvaliteetsed rootsi garderoobisüsteemid elfa® võivad saada garderoobi, elutoa ja magamistoa tõeliseks kaunistuseks.

Riiete ja muude esemete hoiustamise süsteemid saavad täiendada teie kodu mitte ainult interjööri disaini poolest. Kuna nende kasutamine vabastab palju ruumi, siis teie peagi unustate vajaduse kogu aeg korda luua, teisaldades oma asju pidevalt ühest kohast teise. Nad kingivad teile hubasuse omas kodus, mida võib lugeda rahuliku ja ühtlase elu tagatiseks talveõhtutel. Kõik asjad asuvad selleks määratud kohtadel, nii et teille ei valmista mingeid raskusi leida näiteks suusaülikonna aktiivseks puhkuseks, kuna ta asub omal kindlal kohal.

Kas garderoobi tubade paljufunktsionaalne sisustus on seni ainult teie unistus? Siis on õige aeg, selleks, et viia teie unistus ellu! Piisav on välja mõelda rootsi süsteemi elfa® sisu, mis sobib teie kodule ja teie saate soetada endale silmi rõõmustava ja mugavust kindlustava hoiustamise süsteemi.

Soovitud artiklid

elfa® garderoobi süsteemide funktsionaalsuse tohutu potentsiaal

Kaasaegsete garderoobide sisustus näeb ette laia ülesannete spektri täitmist, mille hulka kuuluvad peale asjade hoiustamise võimaluste ka täisväärtuslike töökohtade loomine. Kasutades garderoobi süsteeme võib tunduvalt muuta nii maja või korteri eluruumi, kui ka kontori tööpinda.

elfa®: Kõik asjad on omadel kohtadel

elfa® garderoobi süsteemide ajalugu sai alguse enam, kui 60 aasta eest, nüüd juba kaugel 1945 aastal. Algaja disainer N.Strinning leiutas eseme, millele oli määratud suur tulevik – traadist nõudekuivatus rest.

elfa® Garderoobitoad aitavad kokkuhoida

Kogu maailmale on tuntud eelised, mida annavad elfa® garderoobitoad kindlustades suurepärase riiete, pesu, jalatsite ja muude asjade hoiustamise.

elfa® Garderoobi süsteemide laitmatu kindlus ja tugevus

elfa® garderoobi süsteemid – see on riiete, jalatsite, voodipesu ja paljude teiste olmeasjade hoiustamise mugavus ja kindlus. Materjaliks, millest valmistatakse garderoobide seadmed on kõrgekvaliteediline roostevaba teras, mis kaetakse epoküsüüdemailiga.

elfa® Garderoobi süsteemide universaalsus

Liialduseta tuleb tõdeda, et elfa® garderoobisüsteemid on tuntud kogu maailmas, kui praktilised, pika aja jooksul kasutatavad ja mugavad seadmed garderoobitubade jaoks. Juba üle kuuekümne aasta neid loetakse taolise toodangu etaloniks, mis aitab hoolikale pererahvale hoiustada oma asju.