elfa®'st

elfa® on kõikide paindlike ja kestvate hoiustamise kärgsüsteemide rajaja ja on müüdav juba üle 60 aasta kõikides maailmajagudes. Tänu meie pikaajalistele kogemustele, toodangu pidevale arengule ja korra tundele, oleme loonud stabiilsed, vastupidavad ja paindlikud hoiustamise lahendused parimatest materjalidest. elfa® aitab vabastada lisaruumi, luues korra ja ilu igasse ruumi.

Kvaliteedi garantii

elfa® on paigaldatav praktiliselt kõikjal. Ta ei vanane tänu rohketele kombinatsiooni variantidele. Meie oleme niivõrd kindlad meie toodangu kvaliteedis, et anname talle 10 aastase garantii. Naturaalsed materjalid, disain ja eesrindlikud tootmistehnoloogiad – need on Elfa kvaliteedi kolm tugisammast. Hoiustamise süsteemid on võimelised kandma suuri koormusi ning säilitavad kõrged tarbimisomadused ka aja möödudes. Elfa toodangule on ettenähtud 10 aastane garantii.

Paigaldus

Hoiustamise otsuseid on lihtne luua, kuna Teie planeerite ja kombineerite meie komponente vastavalt hoiustamise koha, elustiili ja rahalise olukorraga. Süsteem on hästi kohaldatav Teie muutuvate vajadustega. Teie ei pea olema insener, et paigaldada elfa® tooteid.See on väga lihtne.

Asutamisaeg

Elfa International AB (Rootsi) asutati 1947 aastal ja ta on liidrikohal maailmas toodangu tootmisel, mis on ettenähtud kenaks ja funktsionaalseks hoiustamiseks riietele, koduses majapidamises kasutatavatele esemetele, garaaži esemetele, kontoritarvetele, spordivarustusele jne.

Tooted

Elfa International AB – see on garderoobi süsteemide juhtivtootja, mille hulka kuuluvad unikaalsed kärgkorvid, riiulid ja lükanduksed. Just nimelt Elfa International AB poolt on välja töötatud epoksüüdvärviga kaetud terastraadist korvide ja riiulite tootmise tehnoloogia. Iga kombinatsioon mudelreast võib olla monteeritud vastavalt Teie projektile kõikides kohtades, olgu see siis garderoobi ruum, köök, panipaik, magamistuba, lastetuba, vannituba, garaaž või kontor.

Valmistatud Euroopas

Rootsi linn Vastervik asub Balti mere kaldal ja vaatamata oma suurusele, elanikkond vähekese üle 20000 inimese, on üheks Põhja Euroopa tööstuse, kaubanduse ja kultuuri keskuseks. Just siin oli asutatud 1945 aastal Elfa kompanii. Täna, nii nagu ennegi, kompanii tootmisvõimsused on koondatud Euroopas. See kindlustab toodangu vastavust kõrgeimatele kvaliteedi standarditele ja ökoloogilisele puhtusele.

Uuendused

Kompanii on tuntud eesrindliku lähenemisega praktiliste ja kasulike lahenduste loomise poolest kodu jaoks. Näiteks metallist nõudekuivatusrest on välja mõeldud Elfa disaineri Nils Strinningu poolt.

Ettevaatust, võltsing!

Elfa on kättevõidelnud usalduse ja laitmatu maine turul, mistõttu üha tihemini muutub vastutustundetute tootjate rünnaku objektiks. Selleks, et mitte muutuda pettuse ohvriks ja mitte raisata raha eikuhugi, vaid osta originaalset Elfa kümneaastase garantiiga toodangut, tellige see Elfa ametlikelt edasimüüjatelt.