Esikud

Teater algab riietehoiust, kodu aga esikust. Esik – see on korteri visiitkaart ning juhul, kui see on õigesti ja asjatundlikult sisustada, loob see ruumikuse ja mugavuse kogu elamule. Võib muidugi paigaldada traditsioonilised kupeekapid esikusse, kuid võib aga kasutada kaasaegseid ja elegantseid lahendusi Elfa poolt saades kogu vajaliku: riidenagid, jalatsiriiulid, mitmesugused riiulid ja kastid. Nurgaesikud, sisseehitatud esikud, suur ruum või kitsas koridor – kõik on korraldatav Elfa abiga. Tugevad metallriiulid kannatavad igasugust koormust, pealisriiete hoidikud, eri hoidikud jalatsite jaoks aitavad paigaldada Teie lemmikjalatsid. Elfa abil saate suurepärase disaini isegi kitsaste esikute jaoks luues mugavuse ja komfordi tunde oma kodus.

Ei ole tähtis, milline on teie stiil...

Esik ja koridor peavad olema praktilised ja siisekutsuvad üheaegselt. Meie arukate, funktsionaalsete hoiustamise süsteemidega teie saate hoiustada kõike oma kohtadel. Juhul, kui teie siiski soovite katta kõike – lisage meie lükanduksed lõppviimistluseks.

Hoiustamise lahendused teie esikule ja koridorile

Esimene mulje on tihti ka määrav, seepärast on tähtis, milline on esimene ruum, mida näete, kui sisenete koju? Elfa hoiustamisega saate hoida esikut ja koridori korras ja risustamata, kasutades meie arukat ja funktsionaalset hoiustamise süsteemi, millega kohtute esmalt teie ja kohtuvad teie külalised, sisenedes korterisse.
Kui aga soovite ikkagi katta kõike, lihtsalt lisage meie lükanduksed , mis täidavad teie soovid. Saage enne mõned soovitused ja nipid meilt!