Kontori hoiustamise süsteem

Oma olekut tööl või kodukontoris võib samuti muuta mugavaks. elfa® garderoobi süsteemid abistavad Teid mugava töökoha ja kontoriruumi loomisel.

Otsige vähem oma kitjutasvahendeid ja pabereid...

Valige meie madalad riiulid ideaalse hoiustamise loomiseks oma kirjutuslaua ees. Kasutage riiulikonksusid, kaste, raamatutugesid nutika, funktsionaalse kodukontori ala loomiseks – kõik mida teie vajate on täpselt kohal, kus ta peab olema.

Kodukontori korraldus

Vahel võib tunduda kodukontorile vaba ruumi leidmine raske. Meie abiga teie varsti avastate rohkem ruumi, kui teie oskasite arvata. Üheks võimaluseks on seinte kasutuselevõtt ja uste tagapoole pindade kasutamine. Tekib hea tunne, kui tähtsad dokumendid, augurauad jms saavad endale hoiustamise koha.

Kodukontor kahele

Sellise kodukontori loomiseks ei ole kasutatud ühtegi kruvi. Hoidla on freestanding ( eraldi asetsev ) ja seisab põrandal, kõik sahtlid ja riiulid aga on klõpsatatavad paika. Ta on väga lihtsalt kokkupandav ja ümberpaigaldatav. Üks nutikamatest asjadest on riiulite tagumiste piirajate kasutamine magnetsiinidena. Seejärel saate kasutada magneteid kirjaklambrite ja muude väikeste asjade hoidmiseks, mis kipuvad muidu kergelt kaduma.