Pesuruum ja vannituba

Ei ole lihtne hoida puhtust ja korda vannitoas, kuid Teie võite lihtsustada seda ülesannet ostes mugavad riiulid vannitoa jaoks. Aga kvaliteetne niiskuskindel mööbel pesupesemise ruumis muudab kergemaks pesupesemise protsessi ning aitab õigesti korraldada ruumi. Pesupesemise ruum on tavaliselt üleküllastatud spetsiaalsete pesupesemisvahendite poolt, kaussidega ja muude esemetega, mis on vaja paigaldada oma kohtadele.Samuti nõuab korrashoidu ka triikimisruum. Mõlemal juhul suurepäraseks lahenduseks on mugavad ja vastupidavad stellaažid. Vannitoa stellaažid omakorda aitavad paigaldada hügieenilised vahendid, käterätid ja muud vajalikud vahendid. Tänu neile hoiustamine vannitoas muutub palju lihtsamaks. Teie saate imestatud, kuivõrd vannitoa ruumi õige organisatsioon, aitab muuta selle toa välisilme.

Korratu pesuruum, ei midagi enamat!

Kui teie korraldate oma pesuruumi kuivatusriiulite, mesh hoiustamise kottide ja nutika riiulisüsteemi abiga, töö pesuruumis muutub palju meeldivamaks

Kõige masendavamaks osaks pesuruumi korraladamisel on ruumi puudus asjade sorteerimiseks ja hoidmiseks ja seal ei ole kusagil hoiustamise võimalust pesuvahenditele, pesu pehmendajatele, riiete nööpnõeltele, kõikidele neile paaritutele sokkidele ja teistele asjadele, mis tunduvad peidus olevat pesuruumis. Meie tahame teile abiks olla ruumi sobitamiseks kõigele! Võtke kasutusele meie suurepärased ideed oma pesuruumi korda seadmiseks. Korraldage mistahes suured või väikesed alad kasutades kuivatusriiuleid, mesh hoiustamise kotte ja/või nutikaid riiulisüsteeme ning teie pesupäev muutub vähem tüütuks.

Mugav pesuruum

Hästi planeeritud pesuruum peab sisaldama õhulisi riiuleid, pesukorve ja sahtleid korra ja lihtsa juurdepääsu kindlustamiseks. Olge kinlad – teil saab olema tööpaik pesu sorteerimiiseks kokkupanekuks, hoidke musta pesu korvis või kotis, ja eraldi puhast ning looge nutikas lahendus riputamiseks kuivama.