Kauba ja raha tagastamise korraldus

Kui toode ei vasta täilikult teie ootustele, teil on alati võimalus tagastada kaup meile kas siis väljavahetamiseks muu kauba vastu või siis raha tagastamiseks.

Aga peate arvestama, et tagastus vahetuseks teise lahenduse vastu või raha tagastamist juhul, kui tooted on täiel määral või siis mõnda aega olnud kasutuses ei tehta. Näiteks toodet paigaldatakse ümber või ei vajata seda toodet edaspidi.

Tagastamise korraldus

Kõik e-poes pakutavad tooted saavad olla tagastatud 14 päeva jooksul arvates kättesaamise momendist, vormistades kaubale tagastamise avalduse. Teil tuleb kanda tagastamise otsesed kulud.
Tagastamine võib toimuda paljudesse kauplustesse. Kui teie tagastate kauba otse kauplusesse teil ei ole vaja kanda kohaletoimetamise ja ladustamise kulusid.
Tagastatav kaup võib olla ka saadetud postiga aadressil Sikupilli Keskus, Tartu maantee 87, 11412 Tallinn Estonia (saatmiskulud tuleb kanda).

Kui teil on küsimusi, palun helistage meile telefonil +372 53 449 911.

Kuidas tagastada kaup?

  1. Paigaldage tagastatavad esemed tagasi kasti, millega nad toodi.
  2. Kirjutage ’tagastus’e koodi tagastuse sildil.
  3. Asetage kaubad ja tagastamise avalduse kasti milles saadetis oli teile saadetud.
  4. Kleepige ettevalmistatud tagastuse sildi saadetisele (kasutage olemasolevaid posti silte).
  5. Viige tagastatava saadetise lähimasse postkontorisse. Küsige kindlasti tšekki, mis tõestab, et saadetis on tagasi saadetud.

Teie saate postitada teie saadetise järgmisel aadressil iseenda kulul:
LuxTerra Sisustus OÜ
Sikupilli Keskus, Tartu maantee 87
11412 Tallinn
Eesti

Palun kasutage tagastamise silti koos teie saadetisega. Samas palun lisage ka maksmise dokumendid täiliku tagasimaksmise teostamiseks. Kui teil ei ole ettevalmistatud tagastamise silti, võtke ühendust Klienditeenindusega ja meie varustame teid sellega.

Raha tagastamise korraldus

Kui meie oleme kätte saanud tagastatava kauba, saadame teie meiliaadressile kinnituse kauba kättesaamisest. Niipea kui kauba tagastus on meie poolt töödeldud, meie teostame tagasimakse. Olenevalt maksmise viisist, mida kasutasite kauba tellimisel, tagasimakse toimub kas siis teie PayPal arvele, või pangaarvele vastavalt sellele, mida kasutasite maksmisel. Meie kanname raha tagasi esimesel võimallusel, kuid mitte hiljem, kui 10 tööpäeva jooksul. Aeg, mis kulub tagasimaksmisele tavaliselt oleneb teie pangast.