Hoiustamise süsteemid kööki

Köök on kodus väga tähtsal kohal. Siia kogunevad Teie ja Teie lähedased, siin hoiate köögi- ja lauanõusid ja teisi köögitarbeid. Iga toiduvalmistaja teab, et hea kulinaaria saladus on selles, et kõik vajalik oleks käeulatuses ja kergesti kättesaadav. Looge oma köögile omapära asetades ilusad köögi- ja lauanõud Elfa lahtistel riiulitel.

Hea maitsega korraldatud köök...

...see tähendab ka maitsvat toitu

Looge ruum ja lisage sellele oma isiklikku omapära avatud riiulitega oma parimate toiduriistade hoiustamiseks. Kõik muu on kergelt paigutatav eemal elegantsete lükanduste taha. Olge kindlad – meie toodetega jätkub ruumi igale pisiasjale köögis.

Avage oma köök aruka hoiustamise korraldusega Elfalt.

Meeldiv hoiustamise ala teie köögis, või siis kõigest seletamatu tung välja tuua oma kokkamise töövahendid välja valguse kätte? Ajast, mil Elfa tuleb kõigi oma vormindamise võimalustega ja suurustega appi, teie saate luua köögis hoiustamise vastavalt oma spetsiifilistele vajadustele. Ja parim kõigest on, et teie saate sobitada oma hoiustamise lahenduse igale poole, kuhu aga vajate ja lisada, kõrvaldada või lihtsalt ümberasetada riiuleid ja konkse nii, nagu soovite. Lihtne nagu piruka küpsetamine!